MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine şiddet kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı ağız ağıza karşılayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden ilgili bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat karşılayıcı tatbik muhtıra yüzlerce zaman dinlenerek yan benizünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde memleket haricinde yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak memleket haricinde bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey laf ettiriyor. Eserin bu denli hatırlı başüstüneğu bilindiği muhtevain tatbik ve diğer dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya gözlemek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça laf ettiren tatbik filvaki görülmeye boy bos. İnternet sitesi ağız ağıza hareketli uyuma iye ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği muhtevain sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi geceli gündüzlü geliştirilmekte ve kullanıma henüz orantılı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan selen sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en düzgün şekilde oyun edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Devir içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en düzgün şekilde faydalanmaktadır. Zaten tatbik marketlerden bakmış olduğunız devran uygulamanın puanının ve indirilme tartıının ne denli mürtefi bulunduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzında filvaki güzel bir iş çıfamilyap insanlara en düzgün şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo