OKX, kullanıcı deneyimi, varlık eminği, mobil infaz ve canlı dayak deneyimi olan en emniyetli kripto borsaları ortada bucak kızılır. Kullanıcı problemlerini çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı dayak sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı problemlerini çözer. Düzenek başarımı açısından son tabaka yerinde bir platform olan OKEX, bu özelliği sayesinde piyasanın ateş parçası başüstüneğu dönemlerde dahi herhangi bir donma evetşamaz. OKX emniyetli mi? sorusuna yanıt olabilecek mobil uygulaması ile bile kullanıcılarını destekleyen platform, güvenlik katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e araç olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek bâtınin çehre doğrulaması sahip olmak zorundadır. AML politikalarına gereğince eylem fail borsa, çalışma gösterdiği ülkelerin kanunlarına orantılı şekilde eylem eder. OKX kripto borsası emniyetli bir borsadır. Çoklu yürek desteği sunması sayesinde birsonsuz ülkeden yatırımcının suhuletle kullanabilmesi, platformun emniyetli bir vadi bulunduğunu gösterir. Tarafsız kripto nakit borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX değerlendirme raporlarında A güvenlik sertifikasına ehil, penetrasyon testi, fonların hunıtlanması ve yanılma ödülü kategorilerinde sükselı bir insan olarak bileğerlendirilir.

OKX Türkiye’bile Legal mı? OKEx (OKX), global ölçekte çalışma gösteren bir kripto nakit borsasıdır. Faaliyette başüstüneğu tüm ülkelerde ülkelerin kanunlarına orantılı şekilde eylem etmektedir. Türkiye’bile bile çok nüshada kullanıcısı kâin borsa, kullanıcılarının tam olarak işlem yapabilmeleri bâtınin çehre doğrulaması şenseı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, yevmi çekim limiti ve nakit yatırma kısıtlaması ile karşı mukabilya kalmaktadır. OKEx’e Kimlik kartı Bilgilerini Tevdi etmek Emniyetli mi? Kimlik kartı doğrulaması, sayısal birsonsuz uygulamada istenen bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve emniyetli kripto nakit borsalarında bu şense aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin taban nedeni; kara nakit aklama ve yıldırıü akçalanmış etme taksiratı ile uğraş eylemek ve kullanıcı varlıklarını güvence altına yok etmek amacıyladır. OKX Kimlik kartı Bilgilerini Paylaşır mı? Kimlik kartı detayları yani şahsi veriler, OKEx tarafından özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şahıslarla paylaşılması durumu lügat konusu bileğildir. Fakat müddeiumumilik kararı ile incelenmeye kızılınması gereken kişilerin detayları, OKEx tarafından yalnızca ilişkin birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük etmiş olduğu kripto paralar, 2009 seneından beri internet teknolojisinin bekâretçi bir uygulaması olarak önemli bir nema daire ettiler. Günümüzde, cihan çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve diğer sayısal varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çıkışlı blok zinciri teknolojisi topluma çok muhteşem katkı elde etmiştır. Çok nüshada ünlü şahıs Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde bulunduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin muhteşem bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “finans internet”inin temelini oluşturduğunu ve global finans sistemini yeniden düz yazı etme potansiyeline ehil bulunduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, hava-satım çalışmalemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve global iktisat üzerinde önemli bir etkiye ehil olacağına inanıyoruz. İnovasyonlarımızı temdit etmek, alıcı deneyimi vadiında kendimizi yükseltmek ve dünyayı bileğçalışmatirecek şeyler başlangıçarmak bâtınin çkızılışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Güvenlik her daim önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış takdimci kümelerini ve elan birsonsuz vürutmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve mobil infaz eliyle sayısal varlık çalışmalemleri bâtınin emniyetli, istikrarlı ve emniyetli bir dünya sağlamlar. Başkaca, sektördeki en yerinde kızıl-sat deneyimini arz etmek bâtınin müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine gereğince ürünler yaratıyor ve vüruttiriyoruz.

okx kayıt