OKX, kullanıcı deneyimi, varlık güvenliği, mobil infaz ve canlı koltuk deneyimi olan en sağlam kripto borsaları arasında vaziyet kızılır. Kullanıcı sorunlarını çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı koltuk sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı sorunlarını çözer. Mekanizma başarımı açısından son radde güzel bir platform olan OKEX, bu özelliği yardımıyla piyasanın cümbüşlü başüstüneğu dönemlerde dahi herhangi bir donma yaşamaz. OKX sağlam mi? sorusuna yanıt olabilecek mobil uygulaması ile bile kullanıcılarını destekleyen platform, asayiş katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e şart olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek sinein kimlik belgesi doğrulaması edinmek zorundadır. AML politikalarına için davranış eden borsa, çalışkanlık gösterdiği ülkelerin seçimına usturuplu şekilde davranış eder. OKX kripto borsası sağlam bir borsadır. Çoklu kıstak desteği sunması yardımıyla birşunca ülkeden yatırımcının rahat kullanabilmesi, platformun sağlam bir vadi bulunduğunu gösterir. Tarafsız kripto vakıf borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX kıymetlendirme raporlarında A asayiş sertifikasına sahip, penetrasyon testi, fonların kanıtlanması ve yanlışlık ödülü kategorilerinde muvaffakiyetlı bir ad olarak bileğerlendirilir.

OKX Türkiye’bile Legal mı? OKEx (OKX), toptan ölçekte çalışkanlık gösteren bir kripto vakıf borsasıdır. Faaliyette başüstüneğu bütün ülkelerde ülkelerin seçimına usturuplu şekilde davranış etmektedir. Türkiye’bile bile çok nüshada kullanıcısı kâin borsa, kullanıcılarının tam olarak muamele yapabilmeleri sinein kimlik belgesi doğrulaması şartı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, muhtıra çteşrinievvel limiti ve vakıf yatırma kısıtlaması ile karşı kontraya kalmaktadır. OKEx’e Kimlik kartı Bilgilerini Sundurmak Sağlıklı mi? Kimlik kartı doğrulaması, dijital birşunca uygulamada istenen bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve sağlam kripto vakıf borsalarında bu şart aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin temel sebebi; toprak vakıf aklama ve terörü akçalanmış ika suçları ile uğraş etmek ve kullanıcı varlıklarını güvence altına eksiltmek amacıyladır. OKX Kimlik kartı Bilgilerini Paylaşır mı? Kimlik kartı bilgileri kısaca ferdî veriler, OKEx tarafından özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şbedduaıslarla paylaşılması durumu gır konusu bileğildir. Ancak savcılık hükümı ile incelenmeye kızılınması müstelzim kişilerin bilgileri, OKEx tarafından yalnızca müntesip birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük etmiş olduğu kripto paralar, 2009 yılından beri genel ağ teknolojisinin bekâretçi bir uygulaması olarak önemli bir büyüme tabaka ettiler. Hasetmüzde, cihan çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve öbür dijital varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çışitalı blok zinciri teknolojisi topluma çok önemli katkı sağlamıştır. Çok nüshada ünlü nüfus Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde bulunduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin önemli bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “mal genel ağ”inin temelini oluşturduğunu ve küresel mal sistemini baştan kurma ika potansiyeline sahip bulunduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, gurur-satım işlemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve küresel ekonomi üzerinde önemli bir etkiye sahip olacağına inanıyoruz. İnovasyonlarımızı olmak, alıcı deneyimi vadiında kendimizi imar etmek ve dünyayı bileğiştirecek şeyler mebdearmak sinein çkızılışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Güvenlik daim önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış anonsör kümelerini ve daha birşunca vürutmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve mobil infaz vasıtasıyla dijital varlık işlemleri sinein emniyetli, istikrarlı ve sağlam bir ortam katkısızlar. Başkaca, sektördeki en güzel kızıl-sat deneyimini göndermek sinein müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine için ürünler yaratıyor ve vüruttiriyoruz.

okx kayıt