Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde önem almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) desise içinde kırmızıışbilgiş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle desise bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışbilgiş yetişmek bâtınin oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kırmızıışbilgiş yetişmek o kadar kolay bileğildir. Çünkü bu çalışmalemler dolar kuru üzerinden iş kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok koca oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin ya da oyunda elan okkalı silah gücü kabilinden hilelere kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini bakış ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu elan hayırlı oynamanızı sağlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere önem mevdutir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere bile önem mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular desise içerisinde önem yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Temsil içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğçalışmatirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde önem yer UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok nazarıitibar gharabelik ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında desise kuruluşmcıları tarafından turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını seyircilere işaret etmek bâtınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas tarafından bu mekanizma hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kellelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bâtınin sabah akşam yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her hin bir suret bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında önem yer duvarların arkasını görme özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında veya oyunda önem yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu tonga sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz alınsında sizi sinerjilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yalnızca lügat kabilinden görünse bile haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat bağışlamak veya bir nesneyi nişan bağışlamak demeına gelirken Bot kelimesi, bir çalışmain kendiliğinden olarak kuruluşlması demeına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan derç demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al