Üçkafaak Tarım, tarım makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri dâhilin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına iyi olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Muvafık aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve barınma platformını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel tarım hayata geçirmeye kafaladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok önemsiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşılayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dileme ve tarım dalünün tedricen çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile beraberinde gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri kabilinden ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. üste yalnızca tarım dalü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile tedricen artmaktadır.

Üçkafaak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve yüce üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en âlâ hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile dinamik ve ferlü ölümlü deposuna sahip olan Üçkafaak Tarım, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma ayar sağlayan Üçkafaak Tarım; koyu Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını daima yükseltmektedir. Durmadan inkişaf ve sıfır yanılgı üretim sistemi, Üçkafaak Tarım ürünlerinin hem el içre hem bile el haricinde güvenilerek kullanılmasının kafalıca nedenidir. Üçkafaak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçkafaak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin iyi ve istikrarlı bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi yeterli ve selim bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve vergili bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde elan az efor sarf ederek çok elan katkısızlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok elan katkısızlıklı sözır ve toprağınızdan elan okkalı yemiş ve göveri elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan vergili bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en yüce ihtiyaçları olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan vergili özlar elde edebilirsiniz.

Üçkafaak Tarım olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hissetmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden hissetmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da bariz bir hendek hafriyatsına boşamak dâhilin geniş olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden hissetmek mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden hissetmek dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı kabilinden alanlara boşamak dâhilin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir demetlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğteamültirilebilir ve birkötü cetşmanla da genişletilebilir. Asıl üstelikşenler ekseri hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik konveyörlara bakarak nispetle düşüt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler dâhilin yeğleme edilebilecek birkötü üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem eder hem bile kalite olarak kazanım katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçkafaak Tarım’ın eğin yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek haber sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin toplama ve balyalama teamüllemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması teamüllemlerini sağlayan bir makinedir. Üçkafaak Tarım olarak Ot Icma Tırmıkları da tarım makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yem karma makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik sırasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında nazarıitibar etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine nazarıitibar edilmediği hin hayvanın sütü ve etinden semere hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslemelik sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün gıdaları yalnızca seferde alabilir ve elan âlâ beslenebilir. Yem karmanın mimarilması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek elan âlâ beslenmesine böylece elan okkalı semere almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Yem Muhtelit Makinaları da Üçkafaak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkafaak Tarım olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kabilinden en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı gösterişli ve vergili bir zirai üretim dâhilin yüce avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı dâhilin önemli bir köprü teamüllevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan âlâ durumlara gelmesi dâhilin zirai dış satım noktasında Üçkafaak Tarım olarak bütün çhileışanlarımızın yardımsıyla beraberinde
Üçkafaak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları veya doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/